KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14823250
nr 1482 3250
Per Ola Andersson
(f. 1961), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på duk, 70x50 cm, yttermått inklusive ram: 74x54 cm
Per Ola Andersson, svensk bildkonstnär född i Malmö 1961.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 20:01:34
15/8 17:32:24
Per Ola Andersson
Läs mer om Per Ola Andersson